Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] Regeneracja lamp
Autor Wiadomość
JACA 
Czasobywacz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2003
Nadwozie: Liftback
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-10-12, 21:42   [Avensis T25] Regeneracja lamp

Witam kolegów. Czy robił ktoś regenerację lamp przednich jak tak to proszę o opinię jak rezultaty na czym polega ta regeneracja itd. I jeszcze jedno jedna z lamp która najsłabiej świeciła po jakimś czasie jak nie zacznie przez chwilę mrugać za jakiś czas świeci to znowu przestała całkiem świecić i na dzień dzisiejszy nie świeci wcale ( chodzi o xenon ). W czym tkwi problem? Jeśli to przetwornica to jaki koszt, czy razem z regeneracją ( 150 zł. ) taniej nie będzie kupić nowej. Z góry dzięki , pozdrawiam.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Krzysztof83
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 23:35   

regeneracja to około 150-200zł sztuka. Najczęściej wymieniają odbłyśnik, dobrze jeśli na metalowy i polerują reflektor, no i przetrą go w środku.

a odnośnie mrugania to najpierw zamień (z lewej na prawą stronę bądź odwrotnie) żarniki i zobacz co jest grane, czy jest tak samo, bo może żarnik, a później to samo zrób z przetwornicami i będziesz miał odpowiedź.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
gurszczak 
Normalniak


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V D-4 benzyna
Rok: 2004
Nadwozie: Wagon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 42
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 133
Skąd: Mława/Ciechanów
Wysłany: 2010-10-13, 17:14   

JACA, zmień żarnik u mnie było podobnie zpalał się się i gasł po kilku sekundach wymiana żarnika pomogła. Koszt żarnika na allegro Philips D2S (toyota 2004) 100zł/szt. co do przetwornicy to koszt około 100-150zł. Ale zacznij od żarnika oczywiście wymień dwie szt.

[ Dodano: 2010-11-11, 19:27 ]
a wiec Panie i Panowie również i ja dołączyłem do szczęśliwców po regeneracji hehe tylko że ja w związku z tym iż jestem z województwa mazowieckiego szukałem czegoś lokalnie bo auto ciągle potrzebne i cięzko było by wysyłać i czekać aż wrócą. I tak jak już wcześniej pisał kolega o regeneracji w Otwocku postanowiłem to sprawdzić i naprawę jestem pozytywnie zaskoczony regeneracja przebiegła szybko (2h) i profesjonalnie ale było troszkę kombinacji ale efekt powalający. Więc mogę z czystym sumieniem polecić Pana z Otwocka i w końcu jest ktoś kto się tym zajmuje w mazowieckim. Jak by ktoś chciał skorzystać z usług proszę o PW bądz zgodę moderatora na umieszczenia danych kontaktowych tego speca.
_________________
Pozdrawiam Gurszczak
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga