Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T27] Instrukcja lub dane do B9012.
Autor Wiadomość
lupazoom 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T27
Silnik: 2.2 D-CAT diesel
Rok: 2009
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-03-22, 09:22   [Avensis T27] Instrukcja lub dane do B9012.

Witam
No nie mogę sobie poradzić... szukam i szukam ale bez efektów. Znalazłem sporo wątków na temat B9010, 9012 nie mam info. Zamierzam pomieszać troszkę z audio i nie wiem czy to ustrojstwo ma wyjście na wzmacniacz itd...
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Schwefel 
Śpi na forum



Typ: Avensis T27
Silnik: 2.0 Valvematic
Rok: 2009
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 951
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-22, 16:37   

Tego nie znajdziesz w instrukcji. Nawigacja ma zwykłe wysokoprądowe kostki pod głośniki, żadnych innych wyjść, a o chinchach możesz zapomnieć.
Najlepiej dobrać się do sygnału przed końcówką mocy. Wtedy nie będzie siało jak w ruskim czołgu, ale to już robota dla dobrego elektronika.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
lupazoom 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T27
Silnik: 2.2 D-CAT diesel
Rok: 2009
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-03-24, 20:45   

Kurcze, największe rozczarowanie w tym samochodzie... kto im coś takiego zaprojektował... audio z małego fiata: dwa głośniki grają w szybę, centralny nie wiadomo po co a niskotonowe spóźnione jak PKP... Przecież 2009 to nie prehistoria! Nie wiem gdzie szukać pomocy ale skończy się pewnie na kompletnej przeróbce. Mam tylko obawy przed frycowym przy rozbieraniu drzwi do wyciszenia i skablowania bo chyba mnie szlak trafi jak po zrobieniu całości zacznie się kwartet skrzypkowy. Wystarczy już że fotel kierowcy gra skórą na plastikowym siedzisku... Nie znacie kogoś kto ma na koncie już ze dwa projekty audio w T27? Oddam w dobre ręce.
 
 
Schwefel 
Śpi na forum



Typ: Avensis T27
Silnik: 2.0 Valvematic
Rok: 2009
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 951
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-24, 22:25   

Moim zdaniem samochód kompletnie nie nadaje się do bezinwazyjnej w seryjny wygląd instalacji, dlatego ja pomimo zamiłowania do dobrego brzmienia odpuściłem temat.
Niskotonowce są owalne, przez co będzie trzeba robić nowe maskownice pod głośniki 160-165mm, albo i w gorzej wersji całe panele. Pewnie też nie obejdzie się bez cięcia blachy żeby zmieścić dystanse pod nowe okrągłe głośniki.
Gwizdki i średniotonowce trzeba wyciągnąć na słupki, a nie ma trójkąta lusterka, więc w grę wchodzi tylko babranie się ze słupkami A i kurtynami ukrytymi pod nimi.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
lupazoom 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T27
Silnik: 2.2 D-CAT diesel
Rok: 2009
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-03-25, 09:38   

Schwefel napisał/a:
Moim zdaniem samochód kompletnie nie nadaje się do bezinwazyjnej w seryjny wygląd instalacji, dlatego ja pomimo zamiłowania do dobrego brzmienia odpuściłem temat.
Niskotonowce są owalne, przez co będzie trzeba robić nowe maskownice pod głośniki 160-165mm, albo i w gorzej wersji całe panele. Pewnie też nie obejdzie się bez cięcia blachy żeby zmieścić dystanse pod nowe okrągłe głośniki.
Gwizdki i średniotonowce trzeba wyciągnąć na słupki, a nie ma trójkąta lusterka, więc w grę wchodzi tylko babranie się ze słupkami A i kurtynami ukrytymi pod nimi.


100% zgodności... Jaja jak berety, tak na start co będzie się działo to:
1. nie dotykam słupków przednich. dorabiam maskownice i wyciągam na podszybie wysoki ton. Będzie zabawa ale powinno wyglądać rozsądnie.
2. Owale w drzwiach przednich wylecą i dorabianie gniazd pod 165
3. tył najmniej problemowy, wejdą 160 bez kombinacji.
Zabudowa w bagażniku z lewej strony za nadkolem pod niskotonowy, troszkę przeszkadza prowadnica klapy ale powinno starczyć miejsca. wzmacniacz na oparcie tylnego siedzenia. Basowy wrzucę po zmianach z przodu bo może się okazać, że nie będzie potrzebny.
4. centralny do wywalenia, będzie dodatkowy schowek ;)
5. skablowanie i wygłuszenie
6. zmiana radia pod warunkiem, że sprawdzi się moduł do sterowania z kierownicy i uzyskam 100% pokrycia funkcji. Jak nie to będą kombinacje z firmowym
7. Bez radia operacja powinna się zamknąć w 5000 więc tyle powinna Toyota dawać rabatu na starcie w tej klasie samochodu!!!!!! żeby choć mieli w salonach namiary na firmy partnerskie a tak człowiek musi szukać i gdybać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga