Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T22] Kupię Avensis Kombi
Autor Wiadomość
Homerus 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T22
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2002
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-07-22, 07:06   [Avensis T22] Kupię Avensis Kombi

Sam mam Corolke'2001, ale ze wzgl. na powiekszenie sie rodziny potrzebuje dla żony (i dzieci) czegoś większego.

Z tego co oglądałem najbardziej pasowałaby mi Ave w wersji I, ale najchętniej już po lifcie (ten model się żonie najbardziej podoba). Ale może być też ewentualnie wersja II (choć tu dużo zależy od ceny)

Szukam autka zadbanego, z kompletem kluczy i dokumentów (książka, faktury itp itd),
dlatego najchętniej od pierwszego właściciela, krajowego, bezwypadkowego (a jeśli były stłuczki i zadrapania to przydadzą się fotki jak to wyglądało).

Wyposażenie (poza klimą) nie jest takie istotne, ważniejsze jest to, żeby wszystko było sprawne, nie zużyte, zadbane - tak, żeby jeszcze dluuuugo pojeździło bez nakładów.

Po prostu takiego jak moja Rolcia :D

Jeśli ktoś ma takie autko i chce na przykład kupić nową wersje, a ma do swojej Ave sentyment i chciałby, żeby jego autko w dobre ręce trafiło - to będzie zadowolony :D

Pozdrawiam,
Janusz :)
(jestem z Gliwic)
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Motostacja 
Śpi na forum



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2004
Nadwozie: Wagon
Pomógł: 59 razy
Wiek: 40
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1025
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2010-07-22, 10:13   

Jeśli nikt z Forumowiczów nie zadowoli Cię swoją propozycją bądź też nikt nie odda swojej Ave :-D To polecam stronę http://www.toyota.pewneauto.pl/ Są tam Toyoty, które stoją w komisach przy Autoryzowanych Stacjach Obsługi (od początku do końca serwisowane w ASO ze wszystkimi papierami) przed sprzedażą są gruntownie sprawdzane. Cuż więcej mogę powiedzieć jeśli szukasz pewnego auta oraz jeśli jesteś w stanie zapłacić 5tys zł więcej za podobny egzemplarz niż np. na Allegro to z pewnością coś tam dla siebie znajdziesz ;-)
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Homerus 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T22
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2002
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-07-22, 12:49   

plesser napisał/a:
polecam stronę http://www.toyota.pewneauto.pl/


Dzieki:)
Oczywiście, znam stronke i oglądam sobie ją, ale niestety jakoś póki co nic ciekawego dla mnie nie ma :(

5 wiecej to moze nie, ale odpowiednio wiecej na pewno warto dac za porzadne, krajowe i nie bite, pewne auto. Nie mozna takich samochodow porownywac do tych sprowadzanych na lawecie w 2 kawałkach i spawanych, prostowanych w garazu pana Mietka...
:)
 
 
kiko_77 
Nowy Klubowicz



Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2007
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-01, 12:24   

Witam Panowie
Poluję na Avensisa 2006-2007 od kwietnia b.r. Okres ten pozwolił mi się przekonać, że nie należy nikomu ufać w tym salonom Toyoty jak również komisom przy salonach.
W maju byłem w ASO z Avką 2004. Właściciel kupił roczny samochód od Toyoty z przebiegiem 10kkm. Nikt go nie powiadomił, iż samochód był bity od tyłu. Dowiedział się o tym po 5 latach.
Dwa dni temu oglądałem Avkę 2007 (piękną-super) w komisie przy salonie. Ale nauczony zadałem Panom pytanie czy mogę ją zabrać do niezależnego ASO. Jakie było ich zdziwienie na moja propozycję. Jak Pan może nie ufać naszym mechanikom. Generalnie skończyło się moim wycofaniem z transakcji kupna. Panowie generalnie nie pozwolili mi zabrać samochodu do ASO. Czyżby mieli coś do ukrycia :?: Wspomnę jednocześnie, iż wczoraj byłem z ciekawości w innym komisie przy salonie i Pan powiedział, iż nie ma najmniejszych przeszkód z wyjazdem do ASO. Zaznaczam, iż mój pomysł wyjazdu do ASO wynikał z braku uczestnictwa tego samochodu w programie "pewne auto".
Pozdrawiam i życzę powodzenia w kupnie wozu.
_________________
Krzysztof
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Homerus 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T22
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2002
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-08-02, 09:07   

Witaj,

największe chyba zaufanie można mieć do kolegów z klubu. Chociaż tak czy inaczej auto
(dla komfortu obu stron) trzeba sprawdzić przed zakupem (mniej lub bardziej szczegółowo).

Kiedyś od handlarza dowiedziałem się złotej prawdy o nich... Nie mówi się klientowi o
tym jak poważne (albo, że w ogóle jakieś było) było uszkodzenie, żeby go... nie stresować.

Także to tylko dla dobra klientów.

Oczywiście koszt wyprawy po auto które jest ABSOLUTNIE bezwypadkowe, a miernik
grubości lakieru pokazuje, że pod lakierem metalu brak, sama szpachla - dla sprzedawcy
są pomijalne i klient na pewno lubi jeździć więc to dla jego przyjemności...
 
 
beaver79 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T22
Silnik: 2.0 diesel
Rok: 1998
Nadwozie: Liftback
Wiek: 44
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-01-02, 11:23   Re: Kupię Avensis Kombi

Homerus napisał/a:
Sam mam Corolke'2001, ale ze wzgl. na powiekszenie sie rodziny potrzebuje dla żony (i dzieci) czegoś większego.

Z tego co oglądałem najbardziej pasowałaby mi Ave w wersji I, ale najchętniej już po lifcie (ten model się żonie najbardziej podoba). Ale może być też ewentualnie wersja II (choć tu dużo zależy od ceny)

Szukam autka zadbanego, z kompletem kluczy i dokumentów (książka, faktury itp itd),
dlatego najchętniej od pierwszego właściciela, krajowego, bezwypadkowego (a jeśli były stłuczki i zadrapania to przydadzą się fotki jak to wyglądało).

Wyposażenie (poza klimą) nie jest takie istotne, ważniejsze jest to, żeby wszystko było sprawne, nie zużyte, zadbane - tak, żeby jeszcze dluuuugo pojeździło bez nakładów.

Po prostu takiego jak moja Rolcia :D

Jeśli ktoś ma takie autko i chce na przykład kupić nową wersje, a ma do swojej Ave sentyment i chciałby, żeby jego autko w dobre ręce trafiło - to będzie zadowolony :D

Pozdrawiam,
Janusz :)
(jestem z Gliwic)



Heja.
A czemu koniecznie Kombi??? mam '98 Liftbacka i jakoś mieścimy się na tygodniowe wakacje w Alpach we trójkę, łącznie z pełnowymiarowym wózkiem i zapasem chmiela (a ciągnę jak smok...)
za jakiś czas będę zmieniał sprzęt i jeżeli będziesz zainteresowany to zapraszam. '98, 2,0 TD, Klima, 2 kluczyki, elektryka, 2 kpl felg, wersja SOL z imitacją drewna. Sprowadziłem ją prawie 2 lata temu sam dla siebie z Austrii od pierwszego właściciela - lekarza, auto z pełną dokumentacją (książki, instrukcje itp, chyba nawet jest faktura zakupu czy coś takiego ;) )
przed sprzedażą na pewno jeszcze wymienię gumy w tylnym zawieszeniu i lusterko zew które "liznęło" się z nadjeżdżającym z przeciwka na wąskiej dróżce.
Ciemna zieleń.
Pozdr.
R.
_________________
Ave!!!
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga