Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

części samochodowe części samochodowe Sklep internetowy sportwheels.pl Części aut części samochodowe Tarcze, hamulce
Sprawdź iParts
Auto Gamma
Sklep 2407.pl
Sportwheels
Strefa części
Części Avensis
Układy hamulcowe

części samochodowe

Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] Avensis t25 1.6 vvt-i
Autor Wiadomość
artur_025 
Nowy Klubowicz

Typ: Avensis T25
Silnik: 1.6 16V VVTi benzyna
Rok: 2003
Nadwozie: Liftback
Wysłany: 2017-05-02, 22:06   [Avensis T25] Avensis t25 1.6 vvt-i

Jako ze to mój pierwszy post na forum chcialbym się serdecznie przywitać. Kilka dni temu zostałem posiadaczem toyoty avensis z roku 2003, auto kupione od 1 właściciela który to nabył je w polskim salonie toyoty. Ostatni wpis w książce serwisowej w roku 2016, wtedy tez zostalo wymienione kompletne sprzeglo, w 2008 roku malownica (podobno w ramach gwarancji). Na dzień dzisiejszy przebieg auta to 235 tys. kilometrów. Dziś z racji wolnej majówki wymieniony olej (liqui moly 5w40) wraz z kompletem filtrów. W najbliższych planach wymiana sworzni wahaczy (nawyk który pozostał po przykrej przygodzie honda accord VI gen. ) oraz konserwacja podwozia. Co cieszy najbardziej całe auto jest w "1 farbie) 70-80um na każdym elemencie.

ASO Avensis 

Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Imię: Tomek
Defektor 
Nowy Klubowicz

Silnik: 2.2 D-CAT diesel
Rok: 2005
Nadwozie: Wagon
Wysłany: 2017-11-14, 10:25   

Witam wszystkich klubowiczów, Zbyszek z Sandomierza, od miesiąca jestem posiadaczem T25 2,2 DCAT i pierwsze zaskoczenie, podczas rejestracji dowiedziałem się że moc mojej maszyny to 147kW, czyli 199kM, nie wiem czy to dobrze ale rwie jak rasowy ogier, przebieg na liczniku 142000km , trochę dziwne jak na 12latkę, ale wg dokumentów by sie zgadzało, właśnie wymieniam chłodnicę klimy i regeneruję odbłyśniki reflektorów, dzisiej mam odebrać przesyłkę z napylonymi lustrami, wielce jestem ciekaw jak to zrobią, bo sam to robię, mam pytanie: czy robić dodatkową wentylację wewnątrz reflektorów,/wycina się dolną ramkę we wkładzie refl./widziełem to na yutubie u WANI z USSRu , może za dużo jak na pierwszy raz ale jestem pod wrażeniem tej maszyny,pozdr zb

ASO Avensis 

Silnik: 2.0 16V benzyna
Nadwozie: Hatchback
Imię: Tomek
bgk-auto 
Normalniak

Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Nadwozie: Wagon
Wysłany: 2017-11-15, 19:59   

Kolego też jestem zaskoczony ta mocą może podeślij jakieś zdjęcia.Normalnie (seryjnie) to D-CAT ma 177KM i też rwie jak szalony.

e-mail: bgk-auto@wp.pl
Tel: 504-496-009
PW: http://www.avensisklub.pl...ode=post&u=9868

Odpowiedz do tematu