Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] Półoś lewa do 1.6 VVTi proszę o pomoc :)
Autor Wiadomość
karzel555 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 1.6 16V VVTi benzyna
Rok: 2004
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: warszawa/swiercze
Wysłany: 2013-04-20, 17:10   [Avensis T25] Półoś lewa do 1.6 VVTi proszę o pomoc :)

Witam Wszystkich :)

Wiec mam taki problem- mam do wymiany półoś napędową lewą. Przejrzałem całe allegro, byłem na kilku szrotach w okolicy Pułtuska, dzwoniłem do kilku sklepów i... nic.
W grę wchodzi tylko część używana, gdyż w ASO kosztuje od 1500 - 2000 PLN (nie na moją kieszeń takie ceny). W archiwum allegro znalazłem kilka sztuk od 200 do 400 PLN.

Jeśli macie jakiś kontakt, informacje gdzie taką część można znaleźć, będę bardzo wdzięczny :-)

karzel555@wp.pl lub 506 119 871

TOYOTA AVENSIS T25 2004 r. 1.6 VVTi VIN- SB1BZ55L10E015158

P.S.
Dodam, że spotkałem się przy okazji z opiniami, że 1,6 to silnik "dla emeryta", a mój mechanik stwierdził, że "za mocno dawałem po garach". Absolutnie się z tym nie zgadzam, aczkolwiek przyznam, że nie jest to popularna jednostka napędowa i z niektórymi częściami nie jest łatwo :-/

[ Dodano: 2013-06-29, 16:32 ]
Sprawa rozwiazana dzieki pomocy jednego z Was :-)

Oczywiscie, samochod naprawilem znacznie wczesniej niz pisze tego posta, ale ze wzgledu na spore zainteresowanie tym tematem i dosc czeste telefony do mnie w tej sprawie napisze "jak tego dokonalem". :-)

wiec tak- nowej czesci kupowac nie musialem, wystarczyla naprawa, ktora kosztowala mnie ok 300 - 350zl. Jeden z Was znalazl firme w Toruniu, ktora naprawia (nie tylko regenruje) lub dorabia nowe polosie niezaleznie od tego z jakiego pojazdu pochodza, moga to byc osobowki, ciezarowe, kosiarki, maszyny budowlane itp. Warunek to wyslanie im uszkodzonej czesci. W moim przypadku wystarczyla wymiana osi tejze polosi, nasmarowanie i wymiana gumowych oslon przegubow. Koszt tego to wlasnie ok 300-350zl (wraz z kurierem w obie strony). Czas naprawy ok 2 dni roboczych, wyslalem w poniedzialek, w piatek juz mialem jezdzacy pojazd. Nie wiem czy jest to zgodne z regulaminem, ale podaje link do firmy (najwyzej bedzie BAN :-P )

http://motomax.pl/www-1/index.html
_________________
TOYOTA... i nic innego :)
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga