Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T27] dodatki
Autor Wiadomość
avi 77 
Czasobywacz


Typ: Avensis T27
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2009
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-27, 23:27   [Avensis T27] dodatki

Zastanawiam się czy można by było w jakis delikatny sposób stuningować nową bryłe naszej T27 [ spoilery , zderzaki , lotka na tył, ciekawe fele itp.] jeżeli macie jakieś propozycje to zapraszam do dyskusji.

[ Dodano: 2010-02-03, 20:44 ]
jak dotąd nie znalazłem firmy tuningowej która mogła by coś podpowiedzieć co do dodatków dla naszych T 27 chyba za świeży temat ............. .hcoć widziałem t27 na niemcu i miaław sedanie ciekawa lotke na klapie- dopasowana z innej wersji? ciekawe.....pozdrawiam.

[ Dodano: Czw 18 Lut, 10 16:16 ]
Ostatnio byłem w aso i tak sobie przeglądałem katalog akcesoriów a ponieważ mam tył mojej avki do roboty to pomyślałem o jakichś zmianach. Szybko mi ochota odeszła jak zobaczyłem ceny żeby zmienić tylny zderzak na sportowy ( tylko dokładka dolna) trzeba dać 1900pln -glupota -za samą dokładke? Żeby jeszcze tak 900 pln to rozumiem. Dalej .... żeby przerobić wydech na dwa trzeba rzekomo wstawić inny tłumik( sportowy) cena .................... uwaga 5500pln........ materdijoooooooo :roll: Tak więc póki co trzeba poczekać achhhh ta gwarancja blokuje tyle możliwości ,ale sami wiemy poco ona jest 8-) Trudno dlatego podziwiam te t25 w których można dużo namieszać a efekty są widoczne na zdjęciach . pozdrawiam ! :lol:
_________________
.......B_R_Y_T_A_N.......
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Arcturus
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-14, 21:25   

Witaj

Tak, tak to jest smutne. Moja osobista teoria na ten temat jest taka, że stacje ASO TOYOTY są największymi wrogami tej marki którą właśnie sprzedają poprzez wysokie marże na części, niebotyczne stawki godzinowe robocizny i można by tak mnożyć a dla przykładu zacytuję fragment meila jaki dostałem z ASO TOYOTA na zapytanie o dostępność zasłonek p/słonecznych na tylną szybę i tylne drzwi

Witam!
W nawiązaniu do zapytania podaję dostępność oraz cenę osłon:

Dostępność -na zamówienie 2 dni.

Osłona tylnej szyby 384 zł brutto
Osłony szyb bocznych 384 zł brutto
Montaż na uchwytach,nie wymagających inwazji w elementy samochodu.

Przy zakupie tych obu osłon udzielimy rabatu 10%.


odechciało mi się zasłonek.

Ja posiadam ponad 200 MB oryginalnych instrukcji montażowych akcesoriów TOYOTY do Avensis T27 jeżeli temat interesuje Cie to podam Ci link do źródła.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Mario Ave T27 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T27
Silnik: 1.8 benzyna
Rok: 2010
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 31 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-03-31, 11:13   

Szukam okleiny kokpitu do Avensis T27. Niestety chyba z uwagi na młody rocznik nigdzie nic nie ma. Może ktoś z Was dysponuje zwymiarowanymi szablonami paneli kokpitu to bym sam powycinał z folii. Wiadomo, że jak rozbiorę elementy do oklejania folią termokurczliwą to w serwisie będą biadolić. Może ktoś ma pomysł jak to dokładnie zwymiarować? Pozdrawiam Mariusz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga