Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
T25 nawigacja, co z nią zrobić?
Autor Wiadomość
Jaccu 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2007
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 07 Paź 2023
Posty: 2
Skąd: Morąg
Wysłany: 2023-10-07, 13:18   T25 nawigacja, co z nią zrobić?

Kupiłem niedawno Toyotkę T25 z 2007 roku i odrazy rzuciło mi się w oczy ten wyświetlacz z nawigacji i radia, Znalazłem to forum i nie powiem przeszukałem tematy i nie bardzo mogłem znaleźć cokolwiek dla siebie. Otóż już dowiedziałem się, że nie ma aktualizacji map do tej nawigacji (to o tą chyba chodzi 86840-YY020 AISIN AW, ID=B9010, AUDIO-LCA COVER 8SP/BKT/STRG.SW&AVN(DOP) (03/2007 - 09/2007) mnie na niej zbytnio nie zależy, ale moja żona jest głównym użytkownikiem tego auta i jej by się przydała w razie problemu lub korzystania z telefonu. Czy szukać czegoś konkretnie innego (a jak tak, to co?) widziałem montaż TEYES CC3 który zrobił na mnie wrażenie, ale czy są jakieś inne polecane opcje i nie za tryriald złociszy?
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Tomasz Rydwan 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T27
Silnik: 2.2 D-4D diesel
Rok: 2013
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 09 Lut 2024
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2024-02-09, 15:52   

Radio oryginalnie + kamery + antana gps itd itd .... zapewne podwoisz wartość auta. i będziesz płacił po 800 zł za uptade MAP

Doradzam : kupić u chińczyka lub na allegro radionawigację din 2 z ramką dedykowaną do modelu auta
najczęściej w zestawie wiązki z przejściówkami + mikrofon + ramka ale sprawdź czy jest canbus bo inaczej nie podłączysz przycisków w kierownicy - o ile te już masz
na innej aukcji kupisz kamerę cofania - ale taką porządną montowaną w światełku tablicy rejestracyjnej i też kamerkę na przód (u chińczyka właśnie zakupiłem taką za 124 zł) jak kamera na przód to jeszcze sterownik przełączający Przód i tył. (100) Koszt całości do 800 zł, ale jeżeli kupisz radio z DVD - ale po co - to 1800,

Radio takie jest na androidzie więc ma możliwości jak telefon . Możesz ze sklepu gogle pobrać co chcesz. (o ile chińczyk już sam nie wgrał) i tylko podasz do logowania swoje dane ze swojego telefonu i masz wszystko,

Pozdrawiam
_________________
Tomasz
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga