Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T22] skrzynia biegów
Autor Wiadomość
cineks 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T22
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2001
Nadwozie: VAN
Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-09-22, 07:08   [Avensis T22] skrzynia biegów

Wyskakuje mi podczas jazdy 5 bieg co to może być za problem. I przewidująco jaki może być symbol skrzyni biegów i czy skrzynia może pasować od innego modelu toyoty
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
kwaso 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T22
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2001
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 08 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-10-08, 13:38   

Witam, problemem jest rozjechane koło zębate i oring. Niestety skrzynia biegów benzynowa i disla sie róznia. Mam taki 5 bieg na stanie jak bys był zainteresowany.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Pablo1 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2003
Nadwozie: Liftback
Wiek: 41
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Debica
Wysłany: 2014-11-24, 20:33   

u mnie podczas przyspieszania wybiło 5 pozniej juz za kazdym razem wybijało,gdy trzymalem drazek to bieg byl i wszystko chodziło a gdy tylko pusciłem to odrazu wyskakiwał.
Mechanik do którego pojechalem stwierdzil ze musi obeznac temat (pewnie na necie) stwierdził w koncu ze do wymiany synchronizator i przesówka dokladniej
33392-33395-33399D-33398A-33392 (900zł w aso)
Po wymianie bieg wchodził normalnie ale drazek cofal sie tak jakby mial zaraz wyskoczyc ale niby bylo oki trzymal jakies pare dni , dzisiaj jadac na piatce pusciłem gaz i wyskoczył bieg gdy go wbije i przyspieszam to jest oki a gdy tylko puszcze noge z gazu wyskakuje.
Dzisiaj troszke wiecej poszperałem na necie i wychodzi ze powinien tylko wymienic przesówke i zebatke a oniej nie wspominał wogole.....teraz jestem za przeproszeniem w czarnej du....tysiak władowany a biegu jak nie było tak nie ma....juz nie wiem czy rozgladac sie za skrzynia czy zmieniac ta zebatke??? moze jeszcze nie zajechalem tej przesówki tydzien minał i moze ze 50km na piatce zrobiłem...wie ktos moze ile ona kosztuje???
i drugie pytanie czy skrzynia 2.0d4d z T-22 1997-2003 to taka sama jak mam u siebie w T-25 z 2003 roku?? 5 bieg niby wydaje sie taki sam i czesci niby te same...a moze obudowa inna??? Z góry dzieki za jakąkolwiek wiadomosc:) aha i jeszcze trzecie pytanie mozliwe ze sie cos rozsypalo albo zle poskładał ten synchronizator???dosc długo sie bawił zeby te blaszki poskładac...dziwne ze jak daje gazu to nie wyskakuje...
jesli przeczyta to mech z Toyoty to prosze o jakas opinie:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga