Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] 2.0 VVTi kupuje, kilka pytan, prosba o opinie
Autor Wiadomość
Crazy_Joe 
Nowy Klubowicz


Typ: Inne
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2008
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd: Bergen
Wysłany: 2018-09-05, 07:01   [Avensis T25] 2.0 VVTi kupuje, kilka pytan, prosba o opinie

Witam
jestem nowy, prosze nie krzyczec.
SPRAWA PILNA
Potrzebuje opinii w miare rozbudowanej na juz bo pokazala sie fajna Avensis V. 2004r w okolicy i chcialbym ja kupic. Doinwestowana i pomimo relatywnie duzego przebiegu bo 220tkm, automat, to pierwszy wlasciciel i serwisowana na biezaco, zabezpieczona antykorozyjnie od spodu.

do rzeczy.
Szukam auta ktore pomiesci rodzinke 2+3.
7 3 0,5- lat
ergo poszukuje auta gdzie mozna zapiac trzy foteliki z tylu badz dwa foteliki i jeden poddupnik.
Auto ma byc dla zony bo ja jezdze malym sportowym :) i dla nas na wakacje (raz w roku jesli sie uda). Ma przejezdzic najblizsze dwa trzy lata wzglednie bezawaryjnie. Dosyc mam dwumas, egrow, turbin.
Wlasciwie nastawialem sie na Previe ale spalanie silnika 2,4 chyba jest za wysokie jednak. Ktos mial oba auta i moze porownac?

mam pare pytan:
jak to jest z tymi siedzeniami z tylu, czy osoba dorosla usiadzie czy sa to tylko siedzenia dla dzieci do lat 10
Jesli umieszcze w 2gim rzedzie foteliki to czy bedzie miejsce na nogi dla pasazerow rzedu 3ciego? o doroslym nie ma co marzyc ale mzoe dzieciaki z sasiedztwa wsiada i uda sie podrzucic do szkoly, na trening? czy kolana pod broda?
czy w automacie mozna dolozyc bez problemu tempomat jesli fabrycznie go nie ma - manetka i gmeranie w programie?
troche z humorem - da sie to auto jakos podpieknic, nadac mu agresywnosci nie wiem, progi brewki etc :) cokolwiek?

Bardzo przosze o szybka odpowiedz kto moze, bo do poludnia musze dac decyzje.
_________________
Cuore Sportivo
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga