Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] Dedykowane radio na Androidzie prosto z Chin
Autor Wiadomość
amarcin 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 benzyna
Rok: 2005
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: 2016-09-28, 12:33   [Avensis T25] Dedykowane radio na Androidzie prosto z Chin

Cześć,

Jako że stałem się szczęśliwym posiadaczem używanej przez wiele lat przeze mnie T-25tki jako auta służbowego, chcę go ciut doposażyć, na razie dwa gadgety: radio z Chin model W2-A5587, wygląda tak:



Strona producenta: http://www.witson.com/en/...proID=101861211

- niestety nigdzie nie znalazłem żadnych opinii [po za kilkoma klientami na ALiexpress] a sąsiednie forum nic nie odpowiada - więc pozwoliłem sobie zapytać również Was o zdanie na podstawie opisu itp [a może ktoś je ma??] - radyjko jest na Aliexpress za ~330 USD [do tego VAT 23%] więc tanio nie jest, a do radia bym dokupił kamerę cofania i moduł ODB II na bluetooth, oczywiści można więcej gadżetów dokupić ale nie potrzebuję.

Generalnie jestem zajarany jednak ta cena.... w hurcie na Alibabie nieco ponad 200USD ale to już trzeba przeprowadzić pełny import np. FOB lub inny.... dla 1 szt nie ma sensu.

Drugi gadget to lokalizator GPS TK-103 - jest w PL a w Chinach połowę tańszy - nie chcę nikogo reklamować więc wrzucam pewnie znaną Wam fotkę:



Co sądzicie o radyjku? bo lokalizator to taki budżetowy i pewnie kupię :) .

Pozdrawiam,
Marcin A.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
dziubek 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2007
Nadwozie: Avant
Wiek: 38
Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-31, 17:17   

Czy kupiłeś już to radio?
Napisz jakąś opinię o tym radiu. Też jestem zainteresowany Jeżeli możesz podeślij cenę
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
mayday86 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Wagon
Wiek: 37
Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 2
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-12-04, 11:44   

ja też szukam radia tak do 1300 zł i nie mam pojęcia co kupić do mojej avensis 2006 .. chiny czy pionek może ktoś się wypowie na temat :)
_________________
nowy wielbiciel Toyoty ;]
 
 
rendar 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V D-4 benzyna
Rok: 2004
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-20, 23:57   

Witam.

Ja też dość długo się wahałem co zapodać do mojej Ave (2004). Czytałem, szukałem, pytałem. Trafiłem w końcu do gościa, który zajmuje się profesjonalnie sprowadzaniem i montażem car-audio. Jednoznacznie stwierdził, że z Chin to najlepiej trampki kupić :-)

Polecił mi Blaupunkt San Diego 530 + Automapa.

Mam toto zamontowane od połowy stycznia, przelatałem z tym kilka tras i nie oddam nikomu :-) A już na bank nie zamienię na żadną chińszczyzne.
Dźwięk jest świetny z każdego nośnika, radio bardzo dobrze odbiera i czysto gra.
Zestaw głośnomówiący super, spokojnie można gadać z osobą z tylnej kanapy, bez problemu paruje się po BT z telefonem. Tu mam tylko jedno zastrzeżenie - do tej pory nie rozkminiłem zasady sortowania książki telefonicznej po imporcie do radia. Sortuje kompletnie od czapy. Jeśli mam zamiar dzwonić z trasy do konkretnych osób to najlepiej przed wyruszeniem puścić na ich numery pinga, a potem można je już bez problemu wybrać w radiu z ostatnich połączeń.
Jeśli chodzi o Navi to wrzuciłem na karcie SD Automape i działa bez problemowo. Nic nie tnie, nie gubi sygnału i szybciutko wylicza. Natomiast jak ktoś jeździł wcześniej z mapą 'na szybie' to trzeba się przyzwyczaić, że jest niżej. No ale to nie jest wina radia tylko konstruktorów auta gdzie je umieścili.
Działa też bez problemu sterowanie z kierownicy - przyciski można sobie zaprogramować (te po lewej stronie), ale wymagany jest odpowiedni interfejs sprzedawany osobno.

Dodatkowo jeszcze na życzenie małżonki zamontowałem kamerkę cofania z której obraz wyświetla się automatycznie w radiu po wrzuceniu wstecznego.

Całość z montażem wyszło mnie ~ 1900 pln. No ale w sumie to sama kamera kosztowała 350, ale czego się nie robi dla radości kobiety (i całych zderzaków)
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Jaromiros 
Nowy Klubowicz



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2008
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2018-04-15, 17:23   

Witam.
Panowie i montował ktoś w końcu te radyjko z androidem? jestem ciekaw czy to gra dobrze bo w sumie rozważam kupno, ale trochę się boję, że dzwięk będzie do du.. :) a seryjne radio naprawde ładnie gra.
 
 
puszkaluk 


Typ: Avensis T27
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2003
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-10, 14:45   

Też poszukuję czegoś z Androidem (ewentualnie czegoś co wspiera sprzęt Apple) Ktoś coś?
_________________
(:
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
darreekk 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.2 D-4D diesel
Rok: 2005
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Turek
Wysłany: 2018-12-29, 18:17   

Witam. Kupiłem takie radyjko z AliExpres. Gra bardzo ładnie, łatwy montaż, wyjscia USB ,wejscie na karty połączenie internetem Android 8.0 i duzo innych funkcji.
Mam tylko problem z podłączeniem kamery cofania i tu pojawia sie moje pytanie czy ktoś orientuje się gdzie może byc problem.
 
 
glizdos 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V D-4 benzyna
Rok: 2005
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: 2019-02-20, 12:23   

darreekk napisał/a:
Witam. Kupiłem takie radyjko z AliExpres. Gra bardzo ładnie, łatwy montaż, wyjscia USB ,wejscie na karty połączenie internetem Android 8.0 i duzo innych funkcji.
Mam tylko problem z podłączeniem kamery cofania i tu pojawia sie moje pytanie czy ktoś orientuje się gdzie może byc problem.


Co prawda moje radio nie jest z androidem tylko jakimś WinCE, ale też z Chin.

Jeśli masz problem z kamerą cofania to:
-tylne wyjścia cinch mogą być pomylone czasem jest dolne czasem górne (te bliżej wyjścia anteny), trzeba popróbować
- wyjście sygnału na kostce ISO tez może być pomylone i niekoniecznie różowe, podobna sprawa góra/dół
- kamera musi być połączona z kostką od światła cofania i wyjściem z ISO, masz filmiki na YT
- jeśli radio ma możliwość podpięcia sterowania z kierownicy to mała podpowiedź: kostka sterująca (703) ma 3 kabelki - 6-masa (dopinasz do masy radia), 7 i 8 sygnałowe (łączysz i podpinasz do wyjścia dedykowanego w radio) po czym "uczysz" radio obsługi. U mnie na chińskim radio za 130 zł zadziałały 4 przyciski + - < >
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga